VI. ZÁHADY ĽUDSKÉHO TELA


SAMOVZNIETENIE

Čo na to veda?
Čo na to pán farár?


V roku 1922 našli namiesto pani Euphemie Johnosonovej iba jej ohorené kosti. Tie však boli vo vnútri jej neporušených šiat, a na okolí neboli žiadne iné stopy po ohni.

V roku 1938 vo východnom Anglicku začala počas dovolenky na člne odrazu horieť pani Mary Carpenterová a zostal z nej iba popol. Všetko sa to udialo z ničoho nič, a pred zrakmi jej manžela a detí.

V roku 1966 (5. decembra) sa márne pokúšal plynár dovolať Johna Irvinga Bentleyho, samotne žijúceho čiastočného invalida. Následne pri prehliadke jeho bytu bolo zistené, že telo dr. Bentleyho spálil záhadný oheň, všetko v jeho okolí však zostalo neporušené.

Vďaka informačným možnostiam tejto doby sa čoraz častejšie dozvedáme o samovznietení, jave, pri ktorom dodnes z nevysvetliteľných príčin z ničoho nič vzplanie ľudské telo, a zhorí na popol. Vo väčšine prípadov sa plamene okolia ani len nedotknú.


Čo na to veda?

Neskrýva sa alibisticky za niečo abstraktné, ale hľadá rozumné a reálne riešenie problému. Vysvetlenie by mohlo byť napr. v účinku magnetických porúch na telo - vo viacerých prípadoch na mieste nešťastia namerali slabé magnetické pole. Ďalším vysvetlením môžu byť elektrické výboje samotného ľudského tela.


Čo na to pán farár?

Pán farár vysvetlenie má. Je to predsa tak jasné. Je to dielo Satana.


Zdroj: LITERATÚRAimage

http://ilusoria-yhwh.webatu.com
www.000webhost.com