V. ZÁZRAKY V PRÍRODE


MIMOZMYSLOVÉ VNÍMANIE PRÍRODY

Čo na to veda?
Čo na to pán farár?


Do akej miery sa dá považovať za zázrak napr. prútikárstvo, je otázne. Hľadanie podzemných vôd touto technikou je pomerne bežným a častým javom. Mnohí ľudia často pripisujú tento fenomén samotnej prírode avšak sú aj takí, ktorí to pripisujú pôsobeniu nadprirodzených síl. Záujem o prútikárstvo podnietil u niektorých nadaných senzibilov aj nezdravé zanietenie pre iné nadprirodzené praktiky. "Spoločenstvo nového veku" vo Findhorne v severnom Škótsku dosiahlo neobyčajné výsledky v poľnohospodárstve. Podarilo sa im vypestovať na neúrodnej pôde veľké množstvo neuveriteľne veľkých rastlín. Úspechy pripisujú tomu, že sa naladili na energiu a sily prírody, pričom ale veria, že ich vedú a dávajú im správy aj dévovia (duchovia rastlín) a duchovia prírody (škriatkovia a víly, vrátane boha Pána).


Čo na to veda?

Niektorí ľudia sú pravdepodobne oveľa citlivejší ako ostatní, a majú schopnosť prijímať signály, ktoré podzemné vodné toky vyžarujú. Prútikári sú možno len mimoriadne citliví na elektromagnetické a geomagnetické pole. V niektorých prípadoch sú údajne schopní zistiť, kedy je galvanometer zapnutý, a kedy nie. Nemusia to byť vždy špekulanti. Podobne je to napríklad s pôsobením tzv. patogénnych zón.


Čo na to pán farár?

Pán farár vysvetlenie má. Je to predsa tak jasné. Jedná sa o spiknutie s diablom. Sú predsa známe mnohé spôsoby, akými duchovia odvádzajú spoločenstvo od kresťanstva, čoraz hlbšie k uctievaniu pohanských bohov prírody. Ak sa aj nejedná priamo o zmluvu s diablom, určite tu pôsobia démonické sily.


Zdroj: LITERATÚRAimage

http://ilusoria-yhwh.webatu.com
www.000webhost.com